Ο Δήμαρχος Τρίπολης ανακοινώνει εκ νέου την πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου για τις ανάγκες λειτουργίας των παιδικών κατασκηνώσεων του Δήμου στο Παράλιο Άστρος.
Όλα τα σχετικά αρχεία, θα βρείτε εδώ.
Ο Δήμαρχος Τρίπολης ανακοινώνει εκ νέου την πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου για τις ανάγκες λειτουργίας των παιδικών κατασκηνώσεων του Δήμου στο Παράλιο Άστρος.
Όλα τα σχετικά αρχεία, θα βρείτε εδώ.